اسکیپ مستر (escapemaster) ارائه دهنده برترین و مهیج ترین اتاق فرار 

اتاق فرار (escape room) یک بازی فیزیکی ، ماجراجویی است که شما در این بازی در قالب تیم های ٣ الی ۶ نفره وارد یک اتاق میشوید و درب بر روی شما بسته خواهد شد و شما میبایست با پیدا کردن سرنخ و حل کردن معما و پازل ، چالش ها را پشت سر بگذارید و ظرف مدتی که برای شما تعیین شده کلید خروج را پیدا کرده و از آنجا خارج شوید برای مدت کوتاهی هم که شده از دنیای مجازی فاصله بگیرید ، چون قرار است شما و گروهتان به عنوان نقش اول وارد داستان بازی شوید پس یک گروه تشکیل دهید از افراد خلاق و باهوش به کمک آنها و با کار گروهی بتوانید معما ها را پشت سر بگذارید این گروه میتواند هرکسی باشد دوستان ، خانواده ، همکاران و یا هرکسی که دوست دارید در آن شرایط کنار شما باشد هر اتاق دارای سناریو و طراحی خاصی است دلهره آور ، ترسناک ، ماجراجویی و معمایی که هر نوع سلیقه ای را راضی میکند و شما را به عمق داستان نزدیک در این بازی نیاز به زور زیاد یا تحصیلات بالا ندارید فقط کافیست خلاقیت داشته باشید و با همکاری یکدیگر از بازی خارج شوید پس گروه تشکیل دهید و بازی را تجربه کنید و اگر توانستید رکورد بازی را جابجا کنید اتاق بعدی ما برای شما رایگان خواهد بود .

بازی اتاق فرار چیست؟

بازی اتاق فرار یک بازی فیزیکی، ماجراجویی است که شما در یک مدت زمان محدود با تعداد نفرات مشخص شده وارد یک اتاق می شوید و با یافتن سرنخ ها و حل معما می توانید از اتاق خروج کنید.

گیم مستر چیست؟

گیم مستر اتاق فرار به کسی گفته میشود که در طول بازی و از اتاق مانیتورینگ توسط دوربینهای مداربسته بازیکنان را دنبال و در مواقع ضروری از طریق تلفن آنها را راهنمایی میکند. همچنین قبل از شروع سانس محیط بازی را مرتب کرده و رمزها و معماها را به حالت اولیه در می آورد.

حل معماهای اتاق فرار چگونه است؟

شما باید با یافتن سر نخ ها و حل معماهایی که در بازی طراحی شده است بتوانید از اتاق خارج شوید.سرنخ ها به گونه ای است که قابل دسترسی باشد

مدت زمان بازی اتاق فرار چقدر است؟

در حال حاضر مدت زمان انجام بازی اتاق فرار و یافتن معماهای بازی به مدت ۶۰ دقیقه می باشد شما در این مدت محدود مجبور به یافتن راه حل برای فرار از اتاق می باشید.

تعداد نفرات بازی اتاق فرار چه مقدار است؟

تعداد نفرات بازی اتاق فرار در حال حاضر ۴ تا ۸ نفر برای هر بازی می باشد . لازم به ذکر است که حداقل تعداد نفرات برای ورود به اتاق ها ۴ نفر می باشد.