بازی اتاق فرار برای موبایل

بازی های اتاق فرار برای موبایل شیوه دیگری از ارائه این بازی می باشد که اغلب به صورت تک نفره اجرا میشود. این روزها بازی های کامپیوتری و موبایلی، بیشتر از هر نوع دیگر از بازی ها طرفدار دارد. پس از شروع همه گیری بیماری کووید ۱۹، بسیاری از افراد ترجیح دادند به جای استفاده از بازی های حضوری، از بازی های آنلاین و کامپیوتری استفاده کنند. خوشبختانه بازی های اندروییدی و ios در سبک های مختلفی عرضه شده اند و تنوع خوبی را شامل می شوند. یکی از سبک های پر طرفدار معمایی، سبک بازی های اتاق فرار برای موبایل است که هواداران خاص خود را دارد. این بازی ها می توانند در شرایط عدم دسترسی به اسکیپ روم های واقعی، جایگزین خوبی برای آنها باشند. اما بهترین بازی های اسکیپ روم موبایلی چه چیزهایی هستند؟ در ادامه همراه اتاق فرار اسکیپ مستر باشید تا به معرفی آنها بپردازیم.

Adventure Escape: Framed

این بازی را می توان یک بازی موبایلی اتاق فرار در سبک ماجراجویی و فکری دانست. داستان از این قرار است: دانشجویی به قتل رسیده است. تحقیقات کاراگاهان سرنخ های مشکوکی را نشان می دهد. چه ماجراهایی در پشت این قتل قرار گرفته است؟ شما باید از هوش خود استفاده کرده و با جستجو در دانشکده، راز این قتل را پیدا کنید. این بازی گرافیک و فضاسازی خوبی را ارایه می دهد و می تواند یک بازی سرگرم کننده کامل و معمایی باشد. Adventure Escape Framed دارای امتیازات خوبی در فروشگاه های داخلی و بین المللی می باشد.

دانلود بازی Adventure Escape: Framed از مایکت

دانلود بازی Adventure Escape: Framed از پلی استور اپل

نکته: مجموعه بازی های Adventure Escape در سبک اتاق فرار توسط کمپانی Haiku Games عرضه شده است. از دیگر گزینه های این مجموعه می توان به بازی های اتاق فرار زیر اشاره کرد:

  • Adventure Escape: Time Library
  • Adventure Escape: Allied Spies
  • Adventure Escape: Cult Mystery
  • Adventure Escape: Xmas Killer
  • Adventure Escape: Murder Manor
  • Adventure Escape: Starstruck
  • Adventure Escape: Asylum

بازی Adventure Escape: Framed

۵۰ rooms escape:Can you escape:Escape game

این بازی یکی از بازی های شناخته شده در موضوع فرار از اتاق برای موبایل است. شما با ۵۰ اتاق روبرو هستید و با حل معماهای سخت و مهیج باید از اتاق ها خارج شوید. بازی ۵۰ اتاق در چند نسخه مختلف عرضه شده است. نسخه ای که به شما معرفی می کنیم اولین نسخه از این بازی می باشد. شما می توانید این بازی فکری را از طریق لینک های زیر دانلود نمایید.

دانود بازی ۵۰ rooms escape:Can you escape:Escape game از مایکت

دانود بازی ۵۰ rooms escape:Can you escape:Escape game از اپل استور

دانود بازی ۵۰ rooms escape:Can you escape:Escape game از گوگل پلی

Escape the Prison – Adventure Game

یک بازی فرار از اتاق با موضوع فرار از زندان است که در آن شما نقش یک زندانی را ایفا می کنید که به شدت تحت کنترل است. همه چیز به سختی گنترل می شود اما شما نباید امید خود را از دست بدید. بهتر است سلول خود را خوب جستجو کنید. احتمالا چیزهای خوبی را پیدا خواهید کرد. در مسیر تلاش برای حل معماها در زندان، گاهی اوقات زندانی های دیگر نیز به کمک شما می آیند. این بازی را می توانید از لینک های زیر دانلود کنید.

دانلود بازی Escape the Prison – Adventure Game از مایکت

دانلود بازی Escape the Prison – Adventure Game از اپل استور

دانلود بازی Escape the Prison – Adventure Game از گوگل پلی

Darkmoor Manor Free

این بازی هیجان انگیز اتاق فرار برای موبایل را هم از دست ندهید. وارد خانه ای می شوید اما هیچ وقت دلیل حضورتان در این خانه را نمی دانید. در خانه ای بسیار ترسناک، تاریک و عجیبب زندانی شده اید! تنها راه نجات شما از این شرایط نامناسب، جستجوی سرنخ ها و حل معماها است. در قسمت هایی از بازی که به مشکل برخورد کردید، می توانید روی راهنمایی بازی حساب باز کنید.

 دانلود بازی Darkmoor Manor Free از مایکت

دانلود بازی Darkmoor Manor Free از گوگل پلی

دانلود بازی Darkmoor Manor Free از اپل استور

Darkmoor Manor Free

Laqueus Escape‏

در خانه ای ناشناس از خواب بیدار می شوید. جواب تمام پرسش های شما در مورد این خانه بی جواب است. درها و پنجره های خانه نیز قفل شده اند و راه خروجی برای رها شدن از این شرایط عجیب و ترسناک وجود ندارد به جز یک راه! حل کردن پازل ها و معماهای بازی تنها روشی است که شما می توانید نجات پیدا کنید. این یکی از بهترین بازی های اسکیپ روم برای موبایل است که می تواند ساعات لذت بخشی را برای شما به ارمغان بیاورد. این بازی ها می توانند زیر مجموعه ای از اتاق فرار مجازی به شمار روند.

دانلود بازی Laqueus Escape‏ از گوگل پلی

دانلود بازی Laqueus Escape‏ از اپل استور

 Escape Machine City: Airborne

این بار شما نه در یک اتاق، که در یک شهر گیر افتاده اید. شهری که در آسمان معق است. حالا شما باد از یک شهر فرار کنید. داستان مهیج آن شما را برای انجام بازی میخ کوب می کند. از لینک های زیر برای دانلود این بازی اسکبپ روم استفاده کنید.

دانلود بازی Escape Machine City: Airborne از مایکت

دانود بازی Escape Machine City: Airborne از گوگل پلی

دانود بازی Escape Machine City: Airborne از اپ استور

 Escape Machine City: Airborne

Haunted Manor 2

این بازی در دسته بازی های با کیفیت اتاق فرار قرار می گیرد. گرافیک عالی این بازی باعث جذابیت ان برای بسیاری از دوست داران بازی های سبک اتاق فرار شده است. داستان از این قرار است که پس از یک رانندگی طولانی در یک جاده تاریک، ناگهان با شخصی در مسیر جاده مواجه می شوید که چهره ای بسیار ترسناک دارد. فضای رعب آور جاده، شما را به سمت یک عمارت متروکه در مسیر راه می کشاند تا بکه از این شرایط استرس زا خارج شوید. تنها راه نجات شما از شرایط ترسناک محیط، حل معماهای موجود در خانه است. این بازی اسکیپ روم برای اندرویید و ios در دسترس است.

دانلود بازی Haunted Manor 2 از بازار

دانلود بازی Haunted Manor 2 از دانلود از گوگل پلی

دانلود بازی Haunted Manor 2 از پلی استور اپل

Can You Escape

داستان بازی همان داستان همیشگی است. در وضعیت بدی گیر می کنید و به شدت به دنبال خروج از اتاق هستید. این بازی که در ۵ سری توسط کمپانی MobiGrow معرفی شده است دارای پازل ا و معماهایی با درجه سختی متفاوت است. این بازی فرار از اتاق موبایلی را می توانید از لینک های زیر دانلود کنید.

دانلود بازی Can You Escape از مایکت

دانلود بازی Can You Escape از گوگل پلی

دانلود بازی Can You Escape از اپل استور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *